ERZİNCAN ÇAYIRLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı

     18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi  Anma Programı, Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilen Çelenk Sunma Töreni´nin ardından Çayırlı Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu´nda Çayırlı Anadolu Lisesi´nin sunumuyla gerçekleştirildi.

     Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen "18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi  Anma" konulu yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Şiir ve kompozisyon dalında birinci olan öğrenciler eserlerini programda okudular. 

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi Anma Programı

cayirli.meb.gov.tr - 446 311 23 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.